پیرزن مراغه ای در رودخانه «لیلان چای» غرق شد

مراغه - ایرنا - مسئول آتش نشانی دهیاران بخش سراجوی مراغه از سقوط پیرزن 70 ساله به رودخانه «لیلان چای» در روستای بیانلوجه این شهرستان و جان باختن وی خبر داد.
ادامه مطلب...

پایان نامه های دانشگاهی مبتنی بر پژوهش های کاربردی باشد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به کیفی گرایی در مراکز دانشگاهی گفت: پایان نامه های دانشگاهی مبتنی بر پژوهش های کاربردی و توسعه ای باشد.
ادامه مطلب...

جوان ۳۰ ساله در «مردق چای» مراغه غرق شد

مراغه- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه از غرق شدن جوان ۳۰ ساله در رودخانه «مردق چای» این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

سپاه آماده پاسداری غیرمحافظه کارانه از انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی گفت: امروز سپاه بیش از هر زمانی، آماده پاسداری غیرمحافظه کارانه از انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

هدف عقیدتی سیاسی سپاه تقویت بنیه اعتقادی پاسداران است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: هدف اصلی عقیدتی سیاسی، ایجاد و تقویت روحیه بسیجی و انقلابی در نسل جدید نیروهای سپاهی و بسیجی است.
ادامه مطلب...

پیام تبریک فرماندار مراغه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

پیام تبریک فرماندار مراغه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم پیام تبریک ارسال کردند.
ادامه مطلب...

معلمان نقش مهمی در سرنوشت جامعه ایفا می کنند

معلمان نقش مهمی در سرنوشت جامعه ایفا می کنند عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: معلمان نقش مهمی در شکل گیری و سرنوشت جامعه ایفا می کنند.
ادامه مطلب...

معلمان روشنایی بخش جامعه هستند

معلمان روشنایی بخش جامعه هستند معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: معلمان به عنوان یک قشر تاثیر گذار ،روشنایی بخش جامعه می باشند.
ادامه مطلب...

2 تن کالای فاسد در شهرستان چاراویماق معدوم شد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب چاراویماق گفت: 2 تن کالای فاسد از مغازه‌های شهر قره آغاج چاراویماق کشف و معدوم شد.
ادامه مطلب...

...

مراغه – ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی معلم در اسلام گفت: معلمان رسالت بزرگی بر دوش داشته و نقش مهمی در شکل گیری و سرنوشت جامعه ایفا می کنند، از این رو باید رفع نیاز معیشتی معلمان در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
ادامه مطلب...