پیام نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش آذ ... نغمه سال نو با...

پیام نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ؛ نغمه سال نو با آغاز گام دوم انقلاب به سوی پیروزی ها مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در آستانه آغاز نوروز 1398 پیام تبریکی صادر کرد.
ادامه مطلب...

27.5میلیارد تومان برای تکمیل پایاب سد سهند هشترود تخصیص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تخصیص 27.5 میلیارد تومان برای تکمیل 1300 هکتار از پایاب سد سهند در این شهرستان خبرداد و گفت: این رقم بیش از رقم اختصاص یافته ر 11 سال گذشته است.
ادامه مطلب...

نزدیک به 27 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف 26 هزار و 974 عدد انواع مواد محترقه در یکی از محلات این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

34 تن شکر و برنج یارانه ای در عجب شیر توزیع می شود

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت عجب شیر گفت: در راستای تامین کالاهای اساسی مردم، 17 تن برنج و 17 تن شکر در شهرستان توزیع می شود.
ادامه مطلب...

15 موقوفه در مراغه برای سرمایه گذاری شناسایی شده است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از شناسایی 15 موقوفه nv این شهرستان برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی خبرداد.
ادامه مطلب...

اتحاد ملت ایران و عراق موجب خنثی سازی توطئه دشمنان است

مراغه – ایرنا - امام جمعه مراغه، اتحاد ملت ایران و عراق را موجب خنثی سازی توطئه دشمنان عنوان کرد وگفت: امروز کشوری که در عراق نفوذ دارد جمهوری اسلامی ایران و این شکستی برای دشمنان به خصوص آمریکاست.
ادامه مطلب...

نبود بنیاد شهید در چاراویماق موجب اذیت خانواده شهدا شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق به نبود بنیاد شهید و امور ایثارگران در این شهرستان اشاره کرد و گفت: عدم حضور و فعالیت کارکنان این اداره در چاراویماق موجب نارضایتی خانواده های شهدا و ایثارگران شده است.
ادامه مطلب...

میوه شب عید در 10 نقطه از شهر مراغه عرضه می شود

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی مراغه با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار گفت: میوه شب عید در 10 نقطه از شهر عرضه می شود.
ادامه مطلب...

شهادت نقطه اوج کمال است

شهادت نقطه اوج کمال است معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: شهادت پیوند یافته با ایثار و جهاد و نقطه اوج کمال می باشد.
ادامه مطلب...

تداوم راه شهدا ضامن اقتدار و عزت نظام اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: تداوم راه و مسیر شهدا، اقتدار و عزت هرچه بیشتر نظام را تضمین می کند.
ادامه مطلب...