۵۰ هزار پرس غذای گرم طی ماه رمضان بین نیازمندان مراغه توزیع می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به اجرای طرح اطعام مهدوی گفت: با حمایت خیران شهرستان در طول ماه مبارک رمضان ۵۰ هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
ادامه مطلب...

کشف ۹.۸ کیلوگرم تریاک در عجب‌شیر

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی عجب‌شیر به کشف ۹ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این میزان مواد مخدر در سایه اشرافیت اطلاعاتی کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نیروهای مسلح همواره در جهت اهداف نظام حرکت کرده‌اند

مراغه - ایرنا - فرمانده گروه ۱۱ توپخانه مراغه با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح پیرو ولایت فقیه هستند، گفت: آنان در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی هیچ‌گونه انحراف اقتصادی و سیاسی نداشته‌اند و همواره در جهت اهداف جمهوری اسلامی، تمامیت ارضی و استقلال کشورمان حرکت کرده‌اند.
ادامه مطلب...

خسارت بیش از یک هزار میلیارد تومانی کشاورزان آذربایجان‌شرقی

تبریز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: کشاورزان استان در مدت سپری شده از سال جاری یک هزار و ۳۸ میلیارد تومان خسارت به دلیل وقوع حوادث غیرمترقبه از قبیل آتش‌سوزی، سیل و بارندگی، سرما و یخبندان، باد و طوفان و تگرگ متحمل شده‌اند.
ادامه مطلب...

تکاپوی شهرداری مراغه برای مسیرگشایی در سکوت کرونا

مراغه – ایرنا – همزمان با تعطیلی‌ها و محدودیت‌های موج چهارم کرونا و سکوتی که بر بیشتر کارگاه‌های عمرانی حکمفرماست، دست‌اندرکاران در شهرداری مراغه و اعضای شورای پنجم این کهن‌شهر در تکاپو برای اجرای پروژه‌های توسعه معابر هستند.  
ادامه مطلب...

پارسال ۹ هزار و ۳۶۲ نفر در مراغه خون اهدا کردند

مراغه - ایرنا - رییس پایگاه انتقال خون مراغه گفت: با وجود شرایط کرونا، ۹ هزار و ۳۶۲ نفر در این شهرستان طی سال گذشته موفق به اهدای خون کامل به نیازمندان شدند.
ادامه مطلب...

تکیه بر توان داخلی اینبار با بازسازی توپ جنگی در پادگان مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده پادگان امام رضا(ع) مراغه گفت: چهار عراده توپ جنگی خودکششی ۱۷۵ میلی‌متری در گروه ۱۱ توپخانه مراغه بازآماد و عملیاتی شد.
ادامه مطلب...

کاهش ۵۰ درصدی روان آب‌ها در آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- معاون بهره‌برداری سازمان آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در سال جاری ۵۰ درصد از میزان روان آب‌های ورودی به سدهای این استان کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: داوطلبان انتخابات شوراها از خدا بترسند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: به عنوان یک طلبه از نامزدهایی که قدم به عرصه ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گذاشته‌اند، می‌خواهم که از خدا بترسند، رضای الهی را در نظر بگیرند و ورود به شورا را فرصتی برای خدمت به مردم بدانند.
ادامه مطلب...

۶۹۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در مراغه ثبت‌نام کردند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۶۹۴ داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در ۲ بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت‌نام کردند.
ادامه مطلب...