تصویربرداری فیلم «پسرک آدامس‌فروش» در مراغه

مراغه – ایرنا – «ابوالفضل حسن‌پور» نقش جواد را در فیلم «پسرک آدامس‌فروش» بازی می‌کند؛ «جواد» در این فیلم برای امرار معاش دست به کار شده است و تصویری از یک کودکِ کار را به نمایش می‌گذارد.
ادامه مطلب...

امام راحل زمینه ساز شناخت ایران اسلامی در جهان شد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش رهبری امام خمینی (ره) در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امام راحل پیام انقلاب اسلامی را به تمامی نقاط جهان صادر کرد و زمینه ساز شناخته شدن ایران اسلامی در دنیا شد.
ادامه مطلب...

کشف یک تن مواد غذائی فاسد از یک فروشگاه در مراغه 

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در راستای نظارت بهداشتی بر اماکن عمومی در قالب طرح شهید سلیمانی، یک تن مواد غذائی فاسد و تاریخ گذشته از یک فروشگاه در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

نخستین واکسن کرونا در مراغه تزریق شد

مراغه- ایرنا- نخستین واکسن کرونا در مراغه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این شهرستان تزریق شد.
ادامه مطلب...

کشف ۲۸ دستگاه ماینر قاچاق  از ۲ واحد صنفی و مسکونی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: با تلاش ماموران پلیس ۲۸ دستگاه ماینر غیرمجاز قاچاق از ۲ واحد صنفی و مسکونی در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۳ تولیدکننده بخش کشاورزی مراغه به عنوان نمونه کشوری شناخته شدند

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: سه تولیدکننده محصولات کشاورزی این شهرستان به عنوان تولیدکنندگان نمونه کشوری شناخته شدند.
ادامه مطلب...

شکارچیان متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: پنج شکارچی متخلف که اقدام به شکار بدون مجوز کرده بودند، از سوی محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر ۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان با سرمایه بخش خصوصی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

هفت طرح برق‌رسانی در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر هفت طرح برق‌رسانی در مجموع با هزینه سه میلیارد تومانی و شعبه کارگزاری بانک سامان در حوزه بورس کالا و انرژی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۱۱ میلیارد تومان طرح عمران روستایی در بخش سراجوی مراغه بهره برداری...

مراغه - ایرنا - همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر چند طرح عمرانی روستایی با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان در بخش سراجوی مراغه بهره برداری شد
ادامه مطلب...