انجمن کتابخانه‌های عمومی مراغه نمونه استان شد

مراغه - ایرنا - رییس کتابخانه‌های عمومی مراغه گفت: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی اداره کل آذربایجان‌شرقی، انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان به عنوان نمونه استان معرفی شد.
ادامه مطلب...

پرداخت ۴۸.۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از سوی پست بانک در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۸.۵ میلیارد تومان تسهیلات از سوی پست بانک این شهرستان به متقاضیان اشتغال‌زایی پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

چهار هزار و ۵۰۰ واحد صنفی و اماکن عمومی در مراغه سرکشی شد

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی فرماندار مراغه از انجام چهار هزار و ۵۰۰ بازدید از واحدهای صنفی و اماکن عمومی این شهرستان از سوی  اکیپ‌های نظارتی کمیته اقتصادی ستاد مقابله با کرونا خبرداد.
ادامه مطلب...

هشت طرح آبخیزداری در مراغه در دست اجراست

مراغه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه از اجرای هشت طرح آبخیزداری در این شهرستان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها در سالجاری چهار میلیارد تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

هزار و ۵۰۰ خودرو در مراغه به دلیل نقض محدودیت‌های ترافیکی تذکر گرفتند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: از ابتدای اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی برای مقابله با شیوع کرونا، یک هزار و ۵۰۰ خودرو به دلیل نقض این محدویت‌ها تذکر گرفتند.
ادامه مطلب...

پیگیری بهداشتی بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ مبتلا به کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۶ هزار و ۴۳۴ نفر که کرونای آنها مثبت بود تحت پیگیری‌های مراقبتی و بهداشتی در این شهرستان قرار گرفته‌اند.
ادامه مطلب...

همراهی بازاریان و تلاش پرسنل درمانی زمینه‌ساز کاهش ابتلا به کروناست

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: همراهی بازاریان و تلاش پرسنل درمانی زمینه‌ساز کاهش ابتلا به کرونا در این شهرستان طی روزهای گذشته شده است.
ادامه مطلب...

۷۰۰ دانش‌آموز نیازمند مراغه‌ای چشم انتظار تامین نیاز آموزش مجازی

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: هم اکنون ۷۰۰ دانش‌آموز نیازمند در این شهرستان چشم انتظار خیران برای تامین نیازهای خود در زمینه آموزش مجازی و تبلت هستند.
ادامه مطلب...

۹۵۰ بازدید بهداشتی از مراکز تولید و توزیع مواد غذایی در مراغه

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در طول یک هفته اخیر، ۹۵۰ بازدید بهداشتی از مراکز تولید و توزیع مواد غذایی در این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

بازدید معاون وزیر ارتباطات از اولین کارخانه تولید تبلت کشور در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه جمعی از مسئولان کشوری و استانی از بخش های مختلف خط تولید اولین کارخانه تبلت کشور در مراغه بازدید کرد. عکس از: ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...