سرمای دیررس حدود 26 میلیارد تومان به باغات مراغه خسارت زد

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به خسارت ناشی از سرمای دیررس فروردین و اردیبهشت امسال به اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: براساس براوردهای کارشناسی 25 میلیارد و 951 میلیون تومان به باغات این شهرستان خسارت وارد شده است.
ادامه مطلب...

اظهارنظرهای غیرکارشناسی مبنی بر آلودگی کاوه سودا، آلاینده فضای سرمایه...

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نهادهای متولی بر تمامی صنایع فعال در استان از جمله کاوه سودای مراغه نظارت دارند، گفت: اظهارات غیرکارشناسی مبنی بر آلودگی این واحد، فضای سرمایه گذاری در استان را به خطر می اندازد.
ادامه مطلب...

دو هزار و200 دانش آموز فرزند ممتاز فرهنگی مراغه تجلیل می شوند

دو هزار و200 دانش آموز فرزند ممتاز فرهنگی مراغه تجلیل می شوند به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، از دو هزار و 200دانش آموز فرزند ممتاز فرهنگی مراغه تجلیل بعمل می آید.
ادامه مطلب...

معلم مراغه ای در مدرسه ای که خود ساخته درس می دهد

معلم مراغه ای در مدرسه ای که خود ساخته درس می دهد معلم بازنشسته مراغه ای همچنان با عشق و علاقه در مدرسه ای که خود ساخته حاضر می شود به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه محمد رحیمیان اقدم 17 سال پیش بازنشسته شده ، اما علاقه اش به درس و مدرسه اورا به خیری مدرسه ساز تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...

کاوه سودا قهرمان مسابقات فوتسال کارگری شد

مراغه - ایرنا - مسابقات فوتسال کارگری مراغه که با شرکت 12 تیم از واحدهای صنعتی این شهرستان برگزار شد با قهرمانی کاوه سودا پایان یافت.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه: میانگین حقوق کارگران 36 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و با همکاری شورای اسلامی شهر، حقوق کارگران شهرداری در سالجاری به صورت میانگین 36 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: مشارکت مردمی موجب سرعت گرفتن طرح های روستایی...

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه با بیان اینکه مشارکت مردمی موجب تسریع در اجرای طرح های روستایی می شود گفت: اولویت اجرای طرح های جدید عمرانی با روستاهایی است که مشارکت مردمی در آنها بیشتر است و اهالی خود برای اجرای طرح ها پیش قدم می شوند.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: بیش از 5.5کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: پنج کیلو و 580 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از دو قاچاقچی در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

عیدی دانش آموز مراغه ای به کودکان سیل زده اهدا شد

عیدی دانش آموز مراغه ای به کودکان سیل زده اهدا شد دانش آموز مراغه ای در یک اقدام خداپسندانه ،عیدی های خود را جهت کمک به کودکان مناطق سیل زده اهدا نمود.
ادامه مطلب...

مدیرعامل برق منطقه ‌ای آذربایجان: سال 98 خاموشی نخواهیم داشت

مراغه – ایرنا - مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان گفت: با پیش بینی ها و اقدامات انجام شده و در صورت همراهی و صرفه جویی مردم، سال 98 در آذربایجان شرقی خاموشی نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...