پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - آیین پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی «پیاده روی حرم تا حرم» با حضور خیل عظیم عزاداران حسینی مراغه در مسیر آستان مقدس امامزاده سیدمحمد(ع) تا امامزاده سیدابراهیم (ع) این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

پوشاک و نوشت افزار در بین دانش آموزان مراغه توزیع شد

مراغه - ایرنا - مسئول واحد فرهنگی و مذهبی هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) مراغه از تهیه و توزیع پوشاک زمستانی و نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

مخزن زلال ساز آب در تصفیه خانه مراغه احداث می شود

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از احداث مخزن زلال ساز آب در تصفیه خانه این شهرستان با ظرفیت پنج هزار مترمکعب خبرداد.
ادامه مطلب...

10 خانه ورزش روستایی در بخش مرکزی مراغه ساخته می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از ساخت و راه اندازی 10 خانه ورزش روستایی با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

طرح جمع آوری پسماندها در 70 روستای مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای طرح جمع آوری پسماندهای روستایی در 70 روستای این بخش خبرداد و گفت: این طرح در راستای بهبود وضعیت بهداشتی و زیست محیطی روستاها و با مشارکت دهیاری ها و بخشداری مرکزی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

بانک سپه طبق قرارداد در آزادراه مراغه - هشترود مشارکت می کند

مراغه - ایرنا - بانک سپه از عمل به تعهدات قانونی این بانک در قالب اجرای قرارداد مشارکت طرح آزادراه مراغه - هشترود خبر داد.
ادامه مطلب...

پذیرش بیمارستان آموزشی درمانی سینای مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از آغاز پذیرش بیمار در بیمارستان آموزشی درمانی سینای این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

المپیاد نخبگان سپک تاکرا به میزبانی مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه از برگزاری المپیاد کشوری نخبگان سپک تاکرا به میزبانی این شهرستان در روزهای سی ام آبان تا چهارم آذرماه سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

محموله سیگار خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله سیگار خارجی قاچاق به ارزش 200 میلیون تومان و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبرداد.
ادامه مطلب...

سه محموله میلیاردی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف سه محموله سیگار، البسه و لوازم الکترونیکی و یدکی خودرو در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...